KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14555429

nr 1455 5429

Paul Wunderlich

(1927-2010), Tyskland

Etsning, Signerad, numrerad 7/10. Bildmått: 21x15, yttermått inklusive ram: 36x28 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 21 mars 2022
kl 19:38:34

Paul Wunderlich

Läs mer om Paul Wunderlich