KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14555429
nr 1455 5429
Paul Wunderlich
(1927-2010), Tyskland
Etsning, Signerad, numrerad 7/10. Bildmått: 21x15, yttermått inklusive ram: 36x28 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 mars 2022
kl 19:38:34
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Paul Wunderlich
Läs mer om Paul Wunderlich